BALKANEZ
BALKANEZ 11 Jan 2020
18
watermark logo

Up next

Kada Bislimi - Shqiperia ime
28 Apr 2019
Kada Bislimi - Shqiperia ime
BALKANEZ · 113810 Views

Ekrem Bislimi - Kacurrelat

4 Views
In Albania

Perpunim i realizuar ne Black Fish Studio
Orkestrimi : Genc Prelvukaj
Asistent ne realizim : Granit Ismajli
Mix & Master : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2020
Backvocal : Fitore Gjonbalaj
Bashkepunetore tjere ne realizim : Murat Ahmeti, Ekrem Ahmeti,dhe Lulzim Ahmeti
Falenderim te vecante per Hotel Kalaja dhe Mustafe Bajraktarin

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Kada Bislimi - Shqiperia ime
28 Apr 2019
Kada Bislimi - Shqiperia ime
BALKANEZ · 113810 Views