BALKANEZ
BALKANEZ 01 Aug 2018
11
watermark logo

Up next

Greta Koci - E Kuqe (Official Video HD)
13 Mar 2019
Greta Koci - E Kuqe (Official Video HD)
BALKANEZ · 884238 Views

Eni Koci ft Mc Kresha - Gabimet

4,123,617 Views
In Albania

https://www.instagram.com/enikociiii
https://twitter.com/eni_koci
https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages

Produced by : Genc Prelvukaj
Year : 2018
Language : Albanian
Video : Black Fish Entertainment
Lyrics :

Ti besimin e theve
Dhembjen time se ndjeve
M'bone mu pendu per krejt ca ti dhash
Me asgje ska mes neve
Ti gjithcka mbrapa ktheve
Ne te dy, s'do t'jemi me bashke

Sa lart ishim e sa kemi ra
Me mujte as n'enderr mos me t'pa
Se kohen na t'dy smuj me kthy
Ca boj une pa ty...ça boj une pa ty

Ref : Leji tash premtimet, premtimet
Se t'ronda jane gabimet. gabimet
Sot kam veç kujtime, kujtime
Pa ty jam yll qe bie, bie

Ken` njo u bon` dy
Me dy lule s`çele pranvera
Kom menu me tu kthy
Amo ish kon` mshele dera
Rrugve me havera tu vrapu mas tjerave, patikat i shtjerra
S'muj me t`ofru lule mo veç therra
Tash po iki zemer tung ja therra
Tuta prej dashnise m'ka bo me ti harru vlerat
Jeta mka llastise tu endrru per Panamera
Fjalte e njerezve m`pershperisin n'vesh si harabela
Sdi ku jena nisw kur jon` tkqija parandjenjat
Lidhja jone n'krizw qeshtu po thojne parametrat
Xhelozia edhe shume do gjana tjera
Plus lakmia per me bo sa ma shume lejla
Mka detyru me humbe veten ndite ma t`thella
Si anija pa vela

Sa lart ishim dhe sa kemi ra
Me mujte as ne enderr mos me t'pa
Se kohen na t'dy smuj me kthy
Ca boj une pa ty...Ca boj une pa ty

Leji tash premtimet, premtimet
Se t'ronda jane gabimet, gabimet

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Greta Koci - E Kuqe (Official Video HD)
13 Mar 2019
Greta Koci - E Kuqe (Official Video HD)
BALKANEZ · 884238 Views