BALKANEZ
BALKANEZ 20 Mar 2019
19
watermark logo

Up next

Genc Prelvukaj - Eskorta
07 Feb 2020
Genc Prelvukaj - Eskorta
BALKANEZ · 14 Views

Genc Prelvukaj - Lule e bores

1,504,911 Views
In Albania

Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Guitar : Astrit Stafa
Violin : Taulant Rruci

Ky videoklip eshte xhiruar ne qytetin e Shkodres dhe Parkun Kombetar te Divjakes te cilin ju rekomandojme ta vizitoni.
Falenderojme njerezit nga te dy qytetet qe ndihmuan realizimin e ketij videoklipi.

Special thanx : Tirana Fashion Models

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Genc Prelvukaj - Eskorta
07 Feb 2020
Genc Prelvukaj - Eskorta
BALKANEZ · 14 Views