BALKANEZ
BALKANEZ 24 May 2018
17
watermark logo

Up next

ALMA - Out of Control (Official Video)
07 Dec 2019
ALMA - Out of Control (Official Video)
BALKANEZ · 6 Views

Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)

4,354,928 Views
In Albania

https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage/
https://www.instagram.com/gretakoci1/
Contact : [email protected]

Music: Greta Koçi (GM Studio)
Lyrics: Gold Ag
Arrangement: G-MI
Guitar:Arjan Gjici
M.U.A -Elona Balaj
Styling:Juli Horjeti
CHoreography: Arli & Sokol Zhugri

All Copyrights owned by: Enimusicnetwork
-I-
Më mirë pa ty, unë vetëm po rri
Jo, nuk po du, me t’pa me sy
Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

Refreni:
I besova fjalët tua, kur më thoje shumë të dua
Kur të mirën dhe të keqen, e ndaje me mua.
T’pata n’zemër, t’pata mrena,
Fjalët tua ishin rrena
Unë e ti o zemra jeme, mo kurgjo nuk kena.

-II-
T’njoha si burrë por s’e dëshmove kurrë
T’pata si tatu, kudo në lëkurë
Ou, më mirë jam vetë, unë po ndihem ok
Që nuk të kam ty, më nuk ka rëndësi

-III-
Mall, kur do të kesh,
mu s’do më gjesh, vetëm do jesh
Do t’mungoj, tjetrën kur ta kesh,
ke humbë një mbretëreshë, vetëm do jesh.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

ALMA - Out of Control (Official Video)
07 Dec 2019
ALMA - Out of Control (Official Video)
BALKANEZ · 6 Views