BALKANEZ
BALKANEZ 24 May 2018
15
watermark logo

Greta Koçi - Sjena ni moti - (Official Video)

4,740,155 Views
In Albania

https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage/
https://www.instagram.com/gretakoci1/
Contact : managmentmusicgreta@gmail.com

Music : ZZap & Chriss
Lyrics: Mozzik
Image Director: Joni Peci
Hair& Make up: Elona Balaj
Choreography: Arli& Sokol Zhugri

S’jena ni moti

Rrugëve hala po kërkund s’jam tut pa
E po bëna marak
Cfarë po bëhet me ty,se e prishëm për pak
Dulëm prej loje ,për një fjal goje
Me pamje nga xhami,hala syt te kalendari
Shkoj i pari e i dyti,i treti
Une vet mbeti,kujtimet i treti
Vet mëngjesi më zën mu.
Nuk gjej ilaç me të harru kurr jo
Se në gjakun tem ,ti je bo drog
E kejt ça më shoqëron,sonte është nje got vodk
Pa ty gjithçka është e kot.
Refreni :
A po me ngon,ta di,
A po me don
S’jena ni moti,moti
S’jena pa moti,moti 2 here

Se ti mendjen ma fike
S’kam dasht ti ,me më pas mike
Më provove dhe ike aa
Mendjen ma fike,
më provove dhe ike

Ka kalu shume kohe, e me ty ça u bo,
Sjena ni moti
Ku jam une, ku je sot ça u bo
S’jena pa moti

Ma ke marre zemrën e kurre s’ma ktheve
Une ti fala kejt, e në bes më preve
Ma ke marre zemrën e kur s’ma ktheve
Une ti fala kejt, e në bes më preve.

Refreni :
A po më ngon,ta di
A po më don
S’jena ni moti,moti
S’jena pa moti,moti 2 here

E pranoj e shpirtin ma dogji
Nuk e mohoj se jam Greta Koçi
Eja, baby baby, eja ejaa 2 here

zemer s'po shkon pa ty
se nuk tkam afer
malli malli malliii
per ty mka marre malli
djali djali djali
A te ka marre malli ty..
Ref..
A po më ngon,ta di
A po më don
S’jena ni moti,moti
S’jena pa moti,moti 2 hereAll Copyrights owned by: Enimusicnetwork

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next