BALKANEZ
BALKANEZ 11 Jun 2019
17
watermark logo

Up next

Blero & Afrona Dasma 2019
22 Sep 2019
Blero & Afrona Dasma 2019
BALKANEZ · 3 Views

Mensur Kadriu - Ah sa kam deshir (official 2019)

119,511 Views
In Albania

Text : Mensur Kadriu
Audio studio & Video studio MAF Production by.Mensur Kadriu


https://www.youtube.com/watch?v=5_jdyPbwo-o
https://www.youtube.com/watch?v=y2CP4HKvWes
https://www.youtube.com/watch?v=J1mchifndcA


Ah sa kam deshir met pa

Ah sa kam deshir met pa
pa arsye jemi nda
lamtumir ish fjale fundit
ajo dit sa me ka vra

fjala fundit na ka nda
asnjeher ma sjemi pa
ti je shkaku qe jemi nda

si nje nije mu ke bo
pa ty jeten smuj me pa
per nje fjal qe nuk ka vler
pse ne dy jemi ndaa

pershendes kolegt tan gjith noizy shyrete behluli capital t psy archivashqip fero mamut ferati adnan daci meda mentor kurtishi remzie osmani nexhat osmani babyg enca dafina zeqiri elvana gjata motrat mustafa lil pump varrosi lil koli sinan hoxha dj crachs
mensur kadriu cozman ghetto geasy getinjo mozzik endri ledri vula rina kida on records kmn azet kmn zuna klm gang entermedia sinan vllacaliu rita ora pandora kidda buschido otr bbs kmn ibrahim tatlises majk tingulli trent dhe shum tjer qe si kam permend i pershendesim si production filmik suksese gjiithve dhe sa me shum share ket keng flm shum respekte ..

instagram - @mensurkadriu
facebook mensur kadriu
Viber & wachap 0038971778591
Per dasmat e juasja na kontaktoni dhe na rezervoni mir se vini

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Blero & Afrona Dasma 2019
22 Sep 2019
Blero & Afrona Dasma 2019
BALKANEZ · 3 Views